Den první

Starosta a učitelé se představili před studenty a poté byly pořízeny fotografie skupin. Naším úkolem pro dnešek bylo vytvoření loga pro naše větrné elektrárny. Na něm by měly být zobrazeny školní loga obou škol a větrný mlýn uprostřed.
Nejprve jsme seděli, vytvořili nějaké koncepty a shromáždili nějaké nápady. Naším cílem bylo vytvořit větrný mlýn s pěti křídly. Na vrcholu by měla být střecha s našimi přezdívkami. Střecha je symbolem toho, že potřebujeme elektrickou energii, pro naše domy, a že žijeme společně v EU. Rozdělili jsme se do dvou CAD týmů, jeden vytvořil obrobek a druhý názvy škol a jména žáků. Třetí tým navrhl logo našeho týmu.
Na konci dne jsme nedokončili jsme programování v CAD. Nedokázali jsme dokončit logo Lutín a nemohli jsme přenést naše jména na střechu. Následně jsme se dozvěděli, že zítra nepůjde elektřina.

Zahájení